COVID-19 - BEZPEČNO

Více informací zde
Vyberte jazyk
Velikonoční Brunch
Upravit rezervaci

Vážení klienti,

bezpečnost a spokojenost hostů je naším hlavním zájmem.

Vždy se snažíme poskytovat nejvyšší kvalitu služeb i hygienických standardů. S ohledem na vypuknutí celosvětové pandemie COVID-19 jsme se zaměřili na zvýšení těchto standardů a ve spolupráci s Asociací hotelů a restaurací ČR jsme provedli několik dalších preventivních opatření.

1. Všichni naši zaměstnanci si pravidelně myjí ruce a využívají dezinfekční prostředky dle doporučení Ministerstva zdravotnictví České republiky.

2. Ve všech našich vnitřních prostorech je povinnost nosit roušku a bude tomu tak, dokud tuto povinnost vláda ČR nezruší. Na tuto povinnost upozorňují informační cedule u všech vstupů do hotelu.

3. Několikrát denně důkladně čistíme veřejné prostory jako jsou pulty recepce a baru, jídelní stoly, výtahy, tlačítka výtahů a samozřejmě veřejné toalety.

4. Taktéž důkladně čistíme a dezinfikujeme pokoje. Dbáme na pravidelné ošetřování klik, nábytkových madel, vypínačů, ovládání klimatizace i všech podlahových krytin.

5. Dbáme na dodržování předepsaných 2m rozestupů, ať už v hotelové recepci, při společném stravování nebo i v rámci konferenčních akcí.

Letiště Václava Havla 16 km / 25 minut (taxi)
Historické centrum 10 minut (metro)
Nejbližší metro Invalidovna, 5 minut chůze