STAY SAFE IN PRAGUE

Více informací zde
Vyberte jazyk
Velikonoční Brunch
Upravit rezervaci

Konferenční místnosti

Hotel Olympik konferenční místnost

Kongresový sál Artemis

Tento moderní komplex kongresových sálů Artemis lze rozdělit do pěti částí, čtyř sálů Artemis a předsálí Iris. Sály jsou vhodné pro pořádání kongresů, konferencí, firemních prezentací a výstav. Ve spojení s vedlejším sálem Triumf tvoří vhodný prostor pro uspořádání společenského večera, banketu nebo koncertu.

Konferenční místnosti

Kongresové sály Agthena + Afrodita + Hera

Tento moderní komplex salonků s originální výzdobou v antickém stylu umístěný v přízemí lze rozdělit do 5 částí - tří salonků, foyer a velké haly. Je vhodný pro pořádání slavnostních akcí, kongresů, konferencí, firemních oslav, koktejlů, banketů apod. Prostory lze upravit pro zasedání a jednání pracovních skupin. Sály jsou propojeny s terasou a malou zahrádkou pro posezení za hezkého počasí.

Konferenční místnost Ikaros

Kongresový sál Olymp

Sál v 19. patře budovy nabízí výjimečný panoramatický výhled na Pražský Hrad a historické centrum města. Prostor lze rozdělit do tří částí mobilní stěnou. Vstupní hala je určena pro uvítání hostů, prostřední sál nabízí možnosti pro pořádání významných akcí, jako je svatební hostina, tisková konference a dalších výjimečných akcí.

Terasu s výhledem na Prahu lze využít pro pořádání rautů a večírků.

Konferenční místnost Ikaros

Kongresový sál Tribun a Odysseus

Vzájemně propojitelné sály Tribun a Odysseus jsou oblíbeným místem pro pořádání školení a seminářů s maximální kapacitou 60 osob.

Konferenční místnost

3D modely Artemis a Tristar

Hotel Artemis / Kongres 1 Hotel Artemis / Kongres 1 Hotel Artemis / Kongres 1 Hotel Artemis / Kongres 1 Hotel Artemis / Kongres 1 Hotel Artemis / Kongres 1 Hotel Artemis / Kongres 1 Hotel Artemis / Kongres 1 Hotel Artemis / Kongres 1 Hotel Artemis / Kongres 1 Hotel Artemis / Kongres 1 Hotel Artemis / Kongres 1 Hotel Artemis / Kongres 1

3D modely Olympik

Hotel Olympik / Athena, Afrodita, Hera, foyer Paris Hotel Olympik / Athena, Afrodita, Hera, foyer Paris Hotel Olympik / Athena, Afrodita, Hera, foyer Paris Hotel Olympik / Athena, Afrodita, Hera, foyer Paris Hotel Olympik / Athena, Afrodita, Hera, foyer Paris Hotel Olympik / Athena, Afrodita, Hera, foyer Paris + restaurace Ikaros Hotel Olympik / Athena, Afrodita, Hera, foyer Paris + restaurace Ikaros Hotel Olympik / Afrodita Hotel Olympik / Athena Hotel Olympik / Hera Hotel Olympik / Olymp Hotel Olympik / Olymp Hotel Olympik / Olymp Hotel Olympik / Olymp
Letiště Václava Havla 16 km / 25 minut (taxi)
Historické centrum 10 minut (metro)
Nejbližší metro Invalidovna, 5 minut chůze